Kochamy Kraków
I Rozkochujemy go
w innych

Tworzymy komfortowe i przepiękne miejsca, gdzie nasi klienci mogą spędzić niezapomniane chwile. Wybieramy nie tylko dogodne lokalizacje, ale również najkorzystniejsze oferty. Chcemy, abyś również zakochał się w naszym mieście.

Naszą misją jest zaoferowanie klientom wspaniałych apartamentów, w jak najkorzystniejszych cenach. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, aby dostarczyć szeroki wybór i zwiększyć dostępność. Jeśli szukasz idealnego miejsca, aby spędzić czas w Krakowie, to my znajdziemy je za Ciebie!

+
Apartamentów w ofercie
+
Stałych klientów
Osób w naszym zespole

Dlaczego my?

Na rynku działa wiele firm oferujących apartamenty. Dlaczego więc warto wybrać naszą ofertę? W naszym wachlarzu apartamentów znajdują się wyłącznie najciekawsze oferty na rynku, które cechuj nie tylko wysoka jakość wykończenia i udogodnień, ale również świetna cena. Podchodzimy do naszych klientów profesjonalnie, dlatego pragniemy im zapewnić, jak najlepsze warunki wynajmu. Ponadto nie musisz się martwić o problemy z kontaktem z wynajmującym. Otrzymujesz numer, pod który możesz się zgłosić z każdym pytaniem lub problemem.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYNAJMEM?

Nie czekaj, skontaktaktuj się z nami

MY KRAKOW

ul. Rakowicka 10B/4  

31-511 Kraków     

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

  • +48 668 685 005
  • info@mykrakow.pl

Formularz kontaktowy

© MY KRAKOW. wszelkie prawa zastrzeżone. Webdesign – Heron Art network